FORGOT YOUR DETAILS?

شرکت آسیان تاک مهر

آسیان تاک – نماینده رسمی و انحصاری شرکت .InkJet, Inc آمریکا در خاورمیانه – شرکتی پر سابقه و پویاست ، بخش جت پرینتر شرکت که عملا از سال ۱۳۸۰ سکاندار شرکت می باشد ، به نحو چشمگیری گسترش یافته و این روزها موتور محرک فعالیت آن محسوب می گردد .

تمامی چاپگر ها و جت پرینتر های شناخته شده دنیا و کلیه جوهر ها ، میکاپ ها ، حلال ها، قطعات یدکی ریبون و خدمات سرویس، تعمیرات و نگهداری آنها تحت پوشش فعالیت آسیان تاک قرار دارد.

ما با معرفی ، پشتیبانی فنی و فروش موفق و مثال زدنی محصولات شرکت Independent Ink برای جت پرینترهای دومینو ، ایماژ ، ویدیوجت و لینکس و قطعات یدکی و خدمات فنی این دستگاه ها فعالیت خود را آغاز کردیم و با فروش و پشتیبانی دستگاه های جت پرینتر شرکت KGK ژاپن در ایران ، مجموعه کاری خود را به صورت چشمگیری گسترش داده ایم به گونه ای که امروز با فروش صد ها دستگاه جت پرینتر و ده ها هزار لیتر جوهر و مواد مصرفی تولیدی شرکت IJI آمریکا در ایران و کشور های همسایه بزرگترین و معتبر ترین تامین کننده ی این محصولات در غرب آسیا به حساب می آییم .

تلاش ما بر این بوده است که کارآمد ترین کارشناسان و متخصصان فنی جت پرینتر را گرد هم آوریم تا رضایت دارندگان همه ی مدل های جت پرینتر را با خود داشته باشیم . بیشتر همکاران و متخصصین ما تمام زندگی حرفه ای خود را در زمینه ی جت پرینتر ، چاپ یا بسته بندی سپری کرده اند . آنها از پیشگامانی مانند : دومینو ، ایماژ ، تتراپک ، لینکس ، مارکم ، ایشیدا ، سافتلن ، ویدیوجت ، یونولیت ، صنایع بسته بندی ، بهشهر و . . . به ما پیوسته اند ؛ بهترین راهکار ها ، روش ها و تجربیات این مجموعه ی نفیس از انسان های مجرب را به کار گرفته ایم و چنین است که با در دست داشتن بهترین ها ، راه ها بر ما گشوده شده اند و اشتباهات ما به حداقل رسیده اند.

برای کار ، آسیان تاک مجموعه ای نشاط آور ، شور آفرین و اطمینان بخش است : شرکت آسیان تاک در سال ۱۳۷۴ شروع به کار نمود و اکنون در فعالیت های عمده ی خود فاصله زیادی با تمام رقبایش دارد . در این سال ها ما با آموزش مکرر کارمندان و همکاران خود همیشه با تکنولوژی روز جت پرینتر همگام بوده ایم . به روز بودن و کامل بودن مواد مصرفی و قطعات یدکی شرکت آسیان تاک از جمله امتیازات و برتری های این شرکت در نظر مشتریان می باشد . با این حال آسیان تاک در دانش ، تکنولوژی ، مدیریت و ارایه خدمات و در پیگیری ، بررسی و پذیرش تغییرات پیش قدم است .ایمنی اولویت اول ماست . ما به مشارکت همکاران خود در مالکیت شرکت قویا معتقدیم . توجه بسیاری به رشد و EBITDA داریم و مشتری را شریک خود میدانیم .

پشتیبانی و نگهداری

شرکت آسیان تاک با دارا بودن کارآمدترین کارشناسان و متخصصان فنی جت پرینتر و خدمات 24 ساعته به صورت حضوری توانسته است رضایت تمام مشتریان با انواع مختلف مدل های جت پرینتر را بدست آورد.

تامین قطعات یدکی

شرکت آسیان تاک مهر بزرگترین تامین کننده قطعات یدکی (اصل و با کیفیت عالی) تمام برندهای معتبر و شناخته شده تولید کننده جت پرینتر می باشد.

فروش محصولات

فروش محصولات شرکت های معتبر(شامل: InkJet Inc آمریکا ، Independent Ink و KGK ژاپن و IJI آمریکا) در ایران و کشورهای همسایه ، بزرگترین و معتبرترین تامین کننده این محصولات در غرب آسیا می باشیم.

محصولات

  • Printing
  • QualityControl
  • Packing
  • Fluid and Make-up

آمار و اطلاعات

25000+

خدمات و مشتریان

150+

پروژه های آغاز شده

900+

محصولات شرکت

180+

بررسی و رتبه بندی
بالا